- Home
- Nieuws
- Nieuws van de gemeente
- 31 augustus tot en met 4 september Alphensebaan in Chaam afgesloten
31 augustus tot en met 4 september Alphensebaan in Chaam afgesloten
Van maandag 31 augustus tot en met vrijdag 4 september is de Alphensebaan tussen de Flaasdijk en rotonde N639 afgesloten voor doorgaand verkeer. Ook fietsers kunnen er niet langs. De rotonde blijft gewoon open. Aannemer Mouwrik Waardenburg brengt dan een nieuwe laag asfalt aan op de weg.
De omleiding is aangegeven met gele borden.
Weersomstandigheden
Kunnen we door slecht weer op de geplande datum niet asfalteren? Dan stellen we de werkzaamheden uit. We plannen het dan opnieuw in.
Informatie
Aanwonenden en bedrijven krijgen van tevoren een brief met informatie over de afsluiting. Overlast zal er zeker zijn in de straat. We doen er alles aan om dit zoveel mogelijk te beperken.
Vragen
Heeft u vragen over de planning en bereikbaarheid tijdens de werkzaamheden? Neem dan contact op met de uitvoerder van Mouwrik Waardenburg Alfred van der Aa. U kunt hem bereiken via telefoonnummer 06-54725786.
De directievoerder/toezicht namens de gemeente is de heer G. Vietje. U kunt hem bereiken via telefoonnummer 06-14931278.
