24 en 25 september is het feest in Alphen-Chaam

01 augustus 2022
Afbeelding met tekst, fiets, geel

In het weekend van 24 en 25 september is het feest in Alphen-Chaam. We vieren dan dat we als gemeente Alphen-Chaam 25 jaar bestaan en het is Cittaslow Sunday (en Saturday). Twee gelegenheden om iets te organiseren voor onze inwoners. Dat doen we onder andere met een speciaal hiervoor uitgezette fietstocht en een markt in elke kern. Maar ook met een expositie en een wedstrijd.

Expositie

Woont u in onze gemeente en heeft u een tekening, schilderij of ander kunstwerk van iets herkenbaars (landschap, gebouw e.d.) uit onze gemeente gemaakt en wilt u dat aan alle inwoners laten zien? Meld dat dan bij ons. In het gemeentekantoor in Alphen begint dat weekend een expositie van werken van inwoners. Het onderwerp moet wel iets herkenbaars zijn uit onze gemeente zijn. Doe u mee? Stuur dan een mail naar sophie@suustival.nl met een foto van uw werk en de maten (hoogte, breedte, diepte e.d.)